HAKKIMIZDA

     Şirketimiz ilk olarak 1945 yılında Saçar Makina ünvanıyla  dönemin sanayi kuruluÅŸlarında ve tarımda kullanılmak üzere su pompaları imalatıyla sektöre girmiÅŸ  ve akabinde benzinli ve dizel motorların montaj, tamir ve bakım iÅŸlemlerini de yapmaya baÅŸlamıştır. Bu süreçte geliÅŸimini devam ettirirken sektördeki bilgi birikiminden ve tecrübelerinden de yararlanarak 1999 yılında potansiyelini enerji sektörüne yöneltmiÅŸtir. Öncelikli olarak 3 kVA – 16 kVA güç aralığında jeneratör imalatı ile baÅŸladığı hizmeti, müÅŸterileri tarafından memnuniyet kazanınca sürekliliÄŸin devamı için yoÄŸun çalışma temposu içine girmiÅŸtir. Kaliteli hizmet anlayışı, olumlu geri bildirim , satın alan potansiyel müÅŸteri kazanımı ÅŸirketi 2001 yılında KATANA ünvanıyla markalaÅŸma dönemine götürmüÅŸtür.


    Kısa sürede gerçekleÅŸen bu hızlı büyüme, KATANA’ nın sektörün önde gelen firmaları arasında yer almasını saÄŸlamış, saygın ve güvenilir bir kurum haline getirmiÅŸtir. Şirketimiz  her geçen gün büyüyen sermayesi  ve 4500 metrekare kapalı, 1500 metrekare açık alanlı üretim tesisi ile bugün (13 kVA-2000 kVA ) aralığında jeneratör, kara ve deniz motorları üretimi  yaparak  30 Üretim personeli, 11 Teknik ve idari personel ile ülke ekonomisine katkı saÄŸlamaktadır.


    KATANA; insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen giriÅŸimci özelliÄŸi, dinamik yapısı ve üstün baÅŸarılarıyla dünyaya açılmayı da hedeflemiÅŸtir. Bu hedef doÄŸrultusunda global bir ÅŸirket olma yolunda yurt içi ve yurt dışı iÅŸ ortaklıklarında bulunmuÅŸtur. Bu amacın ilk ayağını Gürcistan’ la gerçekleÅŸtirmiÅŸ olup devam eden süreçlerde Avrupa, Orta Asya, Afrika ve Türkî Cumhuriyetlerinde gerçekleÅŸen sektörel fuarlara katılıp, pazar analizleri yaparak, ihtiyaç duyulan ürünleri tespit etmiÅŸtir.

    Katana Jeneratör; ülke pazarlarında söz sahibi bir marka olarak konumlandırmak için, her türlü çalışmayı yapmaktadır. Bu nedenle standartlara uygun ve kaliteli üretim yapabilmek adına ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, IS0 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 Ä°ÅŸ SaÄŸlığı ve Ä°ÅŸ GüvenliÄŸi Yönetim Sistemi ve CE belgelendirme çalışmalarını gerçekleÅŸtirmiÅŸ üretim, servis ve yedek parça konularında sunulan hizmetler adına %100 müÅŸteri memnuniyeti hedeflemiÅŸtir.

    Katana Güç Ürünleri ; uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleÅŸtirdiÄŸi proje yönetimi, standartlara uygun üretimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi, kullandığı teknolojik olanaklarıyla bir dünya markası haline gelmek için sürekli geliÅŸmekte ve büyümektedir.


 

 

Katana Güç Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

   
Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Yunus Emre Sok. No :3
Gebze / KOCAELİ
Telefon : 444 5 978
    +90 262 502 10 90
Faks : +90 262 502 10 77
E Mail : katana@katana.com.tr
   
   
Copyright © 2017 Katana Güç Ürünleri
Designed by Spektra